Amigurumi Jänes

30.00 

Amigurumi jänes, mis on käsitööna meie enda poolt heegeldatud. Ja mis peamine, heegeldatud beebisõbralikust lõngast, sest mis on veel armsam kui uuele ilmakodanikule kinkida kaisujänes, kelle kaisus mööda saata kõik ööd ning kellest saab beebi esimene parim sõber?

Jänes on 28cm pikk.

Jänku on pakitud karpi, lehviga kaunistatud ja valmis kinkimiseks.

Laost otsas

LIHTNE JA TURVALINE TASUMINE
  • seb logo
  • swedbank logo
  • lhv logo
  • visa logo

Kirjeldus

Amigurumi jänes, mis on käsitööna valminud spetsiaalsest beebile mõeldud lõngast, mis on kasutajasõbralik ja pehme. Iga jänese oleme heegeldanud hoole ja armastusega ning ainult häid mõtteid mõeldes! Häid mõtteid mõeldes, et beebi uus parim sõber tooks talle kõige magusama une, kõige ilusamate unenägudega! Mõtetel on suur jõud ja just seetõttu usume, et on tähtis, et iga amigurumi jänes valmiks positiivses atmosfääris.

Amigurumi jänes on tore kaaslane, kellega koos suureks kasvada. Ja tegelikult ei ole ta üldse tavaline heegeldatud kaisujänes. Tegu on hoopis väga suurte ambitsioonidega jänkuga, kelle suur unistus on baleriiniks saada! Ja mis saaks veel vahvam olla, kui enda uue sõbraga käsi-käes koos kasvades läbi lapsepõlve tantsida ja koos esinemiskavasid välja mõelda, harjutada ja emmele-issile esitada! Amigurumi jänes on eriline ja kindlasti palju enamat, kui lihtsalt üks tavaline kaisujänku! Ta on beebi uus sõber, kellega koos lisaks öödele ka päevad koos veeta, kellega enda saladusi jagada ja kellega koos mänguasjakastis seiklemas käia.

Superjänes!

Lisaks kõigele eelmainitule võime saladuskatte all öelda, et tegu on ka ühe väga hea kuulajaga. Jänku kuulab kannatlikult ära kõik suured ja väikesed mured ning toob naeratuse taas näole tagasi vaadates oma truule sõbrale otsa nunnu näoga ilma sõnagi lausumata! Ja mõnikord ei peagi midagi ütlema, et tuju heaks tagasi teha, piisab lihtsalt olemas olemisest! Ja järgi mõeldes, mis saab veel armsam olla, kui sõber, kes kuulab, aitab ja on alati olemas?

Amigurumi jänes on pakitud tsellofaani ja valmis koheseks kinkimiseks. Jänes on 28cm pikk.

Kui otsid hoopis väikesele tibupoisile kaisujänkut, siis leiad selle siit.

Lisainfo

Kaal 0.06 kg
Mõõtmed 35 × 17 × 9 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Amigurumi Jänes”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Turvalisuse tagamiseks kasutame Google'i reCAPTCHA teenust, mille suhtes kohaldatakse Google'i Privaatsuspoliitikat ja Kasutustingimusi.