Amigurumi Kaisutüdruk

30.00 

Amigurumi tüdruk, kes on parim kaaslane nii päeval seigeldes kui ka öösel magades. Lokikestega tüdruk, kellel on peas müts, mille võib soovi korral ära võtta. Mütsi ära võttes saab tüdrukust hoopis beebi. Kui päris beebi natuke suuremaks kasvab, siis saab mängubeebile mütsi pähe panna ja niimoodi kui päris beebist on juba väike tüdruk sirgunud, sirgub samaaegselt ka mängubeebist mütsi pähe pannes hoopis väike lokkidega tüdruk.

Tüdruk on 18cm pikk.

Tüdruk on pakitud karpi, lehviga kaunistatud ja valmis kinkimiseks.

Laos

LIHTNE JA TURVALINE TASUMINE
  • seb logo
  • swedbank logo
  • lhv logo
  • visa logo

Kirjeldus

Amigurumi tüdruk, mis on käsitööna valminud spetsiaalsest beebile mõeldud lõngast, mis on kasutajasõbralik ja pehme. Tüdruku oleme heegeldanud hoole ja armastusega ning ainult häid mõtteid mõeldes! Häid mõtteid mõeldes, et beebi uus parim sõber tooks talle kõige magusama une, kõige ilusamate unenägudega! Mõtetel on suur jõud ja just seetõttu usume, et on tähtis, et iga amigurumi valmiks positiivses atmosfääris.

Lisaks kõigele eelmainitule võime saladuskatte all öelda, et tegu on ka ühe väga hea kuulajaga. Tüdruk kuulab kannatlikult ära kõik suured ja väikesed mured ning toob naeratuse taas näole tagasi vaadates oma truule sõbrale otsa nunnu näoga ilma sõnagi lausumata! Ja mõnikord ei peagi midagi ütlema, et tuju heaks tagasi teha, piisab lihtsalt olemas olemisest! Ja järgi mõeldes, mis saab veel armsam olla, kui sõber, kes kuulab, aitab ja on alati olemas?

Amigurumi tõdruk on pakitud karpi, mis on lehviga kinni seotud ja valmis koheseks kinkimiseks. Tüdruk on 18cm pikk.

Lisainfo

Kaal 0.06 kg
Mõõtmed 35 × 17 × 9 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Amigurumi Kaisutüdruk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Turvalisuse tagamiseks kasutame Google'i reCAPTCHA teenust, mille suhtes kohaldatakse Google'i Privaatsuspoliitikat ja Kasutustingimusi.