Lutikett

12.00 

Lutikett on armas ja praktiline katsikukingitus, mis rõõmustab nii beebit kui ka värskeid vanemaid.

Nimeline lutikett on kõigele eelnevale nimetatule veel lisaks ka personaalne!

 

Laos

  • Lutiketile palume kuni 11 tähemärki. Ei saa kasutada tähti ÕÄÖÜ.
LIHTNE JA TURVALINE TASUMINE
  • seb logo
  • swedbank logo
  • lhv logo
  • visa logo

Kirjeldus

Lutikett on armas ja praktiline kingitus, mis rõõmustab nii beebit kui ka värskeid vanemaid. Nimeline lutikett on kõigele eelnevale nimetatule veel lisaks ka personaalne!

Lutiketi materjalina kasutame BPA vabast silikoonist pärleid, nimetähed on akrüülist ning kinnitus puidust.

Toote disain võib varieeruda olenevalt nime pikkusest, kuid üldmulje jääb samaks. Mida pikem on lutiketile minev nimi, seda vähem ilupärleid saame kasutada. Vähem ilupärleid seetõttu, et lutiketil on Terviseameti poolt lubatud maksimaalne pikkus, et lutikett oleks beebile ohutu ja seda pikkust me ei ületa! Tänu sellele on iga meie tehtud lutikett beebile ohutu.

Kui Teil on lutiketi osas erisoove või soovite täpselt samasugust lutiketti nagu pildil, siis selle võib kirja panna makstes “märkused tellimuse kohta” lahtrisse.

Lutiketile mineva nime pikkus

Lutiketile mahub nimi, mis sisaldab 11 või vähem tähemärki, palume arvestada sellega nime kirjutamise lahtrit täites. Lutikettidele, mis sisaldavad rohkem kui 6 tähemärki ei kasuta me nime tähtede vahel tähti eraldavaid pärleid, kuna lutikett muutub muidu liiga pikaks ja lapsele ohtlikuks.

Meie lutiketi prototüüp on läbinud Terviseameti katsetused ja saanud positiivse hinnangu!

Kui lapse nimi sisaldab täpitähti, siis palume mõelda mõni armas hellitusnimi mis lutiketile panna. Siiani on väga populaarsed hellitusnimed olnud: printsess, tibu, nunnu ja tipsu. Lapsi peab hellitama ja mis saab veel armsam olla, kui kutsuda enda lapsi hellitusnimedega, niiet isegi kui lapse nimi ei sisalda täpitähti võib lutikett ikkagi hellitusnimega olla, lihtsalt sellepärast, et nii on nunnu!

Lutikett on beebil kasutuses igapäevaselt ja seetõttu palume kontrollida lutiketti regulaarselt, et tagada beebile ohutus. Kui märkate, et lutiketi nöör, kinnitus või muud osad on katki minemas, kahjustada saanud või mõranema hakanud lõpetage koheselt toote kasutamine. Lutiketti võib kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all, kuna see sisaldab väikeseid detaile. Lutiketti võib puhastada kuumas, aga mitte keevas vees ning lasta kuivada õhu käes.

Kui soovite lutiketti poisile, siis leiate selle siit. Või kirjutage lihtsalt nime kirjutamise lahtrisse nimi ja meisterdame Teile lutiketi poistele sobivates toonides.

Toode on pakitud ja valmis kinkimiseks.

Lisainfo

Kaal 0.06 kg
Mõõtmed 30 × 20 × 2 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lutikett”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Turvalisuse tagamiseks kasutame Google'i reCAPTCHA teenust, mille suhtes kohaldatakse Google'i Privaatsuspoliitikat ja Kasutustingimusi.