KATEGOORIAD

Lutikett

Lutikett on armas ja praktiline katsikukingitus, mis rõõmustab nii beebit kui ka värskeid vanemaid.

Nimeline lutikett on kõigele eelnevale nimetatule veel lisaks ka personaalne!

 

12 

Laos

12 

Nime lisamine lutiketile on tasuta
Valikuline väli
Nimi siia (v.a ÕÄÖÜ)
Lutiketile palume kuni 11 tähemärki
Kui soovite lisada õnnitluskaarti maksumusega 1€, palun lisage õnnesoov tekstikasti
Valikuline väli
Valik lisandub hinnale 1 €
Õnnesoovi kastike
1 €
Clear selection

Lutikett on armas ja praktiline kingitus, mis rõõmustab nii beebit kui ka värskeid vanemaid. Nimeline lutikett on kõigele eelnevale nimetatule veel lisaks ka personaalne!

Lutiketi materjalina kasutame BPA vabast silikoonist pärleid, nimetähed on akrüülist ning kinnitus puidust.

Meie valmistatud lutiketid on alati sarnases stiilis, kuid siiski on kõik omanäolised ning valminud käsitööna. Lutiketi küljes olev tegelane võib varieeruda elevandist, pingviini, draakoni, panda, rebase või lausa ükssarveni.

Kui Teil on lutiketi osas erisoove või soovite täpselt samasugust lutiketti nagu pildil, siis selle võib kirja panna koos nimega nime kirjutamise lahtrisse.

Lutiketile mineva nime pikkus

Lutiketile mahub nimi, mis sisaldab 11 või vähem tähemärki, palume arvestada sellega nime kirjutamise lahtrit täites. Lutikettidele, mis sisaldavad rohkem kui 6 tähemärki ei kasuta me nime tähtede vahel tähti eraldavaid pärleid, kuna lutikett muutub muidu liiga pikaks ja lapsele ohtlikuks.

Meie lutiketi prototüüp on läbinud Terviseameti katsetused ja saanud positiivse hinnangu!

Kui lapse nimi sisaldab täpitähti, siis palume mõelda mõni armas hellitusnimi mis lutiketile panna. Siiani on väga populaarsed hellitusnimed olnud: printsess, tibu, nunnu ja tipsu. Lapsi peab hellitama ja mis saab veel armsam olla, kui kutsuda enda lapsi hellitusnimedega, niiet isegi kui lapse nimi ei sisalda täpitähti võib lutikett ikkagi hellitusnimega olla, lihtsalt sellepärast, et nii on nunnu!

Lutikett on beebil kasutuses igapäevaselt ja seetõttu palume kontrollida lutiketti regulaarselt, et tagada beebile ohutus. Kui märkate, et lutiketi nöör, kinnitus või muud osad on katki minemas, kahjustada saanud või mõranema hakanud lõpetage koheselt toote kasutamine. Lutiketti võib kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all, kuna see sisaldab väikeseid detaile. Lutiketti võib puhastada kuumas, aga mitte keevas vees ning lasta kuivada õhu käes.

Kui soovite lutiketti poisile, siis leiate selle siit. Või kirjutage lihtsalt nime kirjutamise lahtrisse nimi ja meisterdame Teile lutiketi poistele sobivates toonides.

Toode on pakitud ja valmis kinkimiseks.

Lisainfo

Kaal 0.06 kg
Mõõtmed 30 × 20 × 2 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lutikett”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga